Neohodnoceno

Akce 2+1 LUXINA Barber Pro muže, kteří požadují husté vlasy a dlouhodobý objem

LUXINA Tonikum proti padání 100ml, fluid pro objem 250ml  +ZDARMA Šampon proti padání 400ml

Skladem
Kód: AKCE/LUX2
Značka: Luxina
1 623 Kč –28 % 1 162 Kč
lux 2
Akce
1 623 Kč –28 %

Akční SET LUXINA obsahuje

1x Luxina TONIKUM proti padání vlasů s komplexem Serenoa Repens 100 ml, kód: 1046
Obsahuje aktivní komplex Serenoa Repens (palma plazivá), vitamíny B6 a PP, stimuluje mikrocirkulaci vlasové pokožky, čímž zamezuje miniaturizaci vlasových váčků, pomáhá posilovat vlasové cibulky, přináší vitalitu kořínkům a tím, ve většině případů, předchází vypadávání vlasů.
Aktivní složky: Serenoa Repens látka, která zpomaluje 5alfa-reduktázy a přeměnu testosteronu (HT) na DHT, odpovědného za Androgenetickou alopecii..
Způsob použití: pomocí aplikátoru nastříkejte na vlasovou pokožku, na vlhké nebo suché vlasy, jemně masírujte a pokračujte v další úpravě a ve stylingu. Pro intenzivní péči aplikujte 3x týdně. Upozornění: vyhněte se kontaktu s očima. Neaplikujte na podrážděnou nebo poraněnou pokožku. Pro kompletní péči doporučujeme používat také Luxina šampon proti padání vlasů.

1x Luxina VOLUME GROOMING fluid pro objem vlasů s dlouhodobým účinkem 250 ml, kód: 1037
Skutečné opravdový fluid s dlouhodobým účinkem ideální pro vytvoření objemu a pevného účesu s extrémní snadností. Vlasy jsou objemné, zdravé a zářivé.
AKTIVNÍ SLOŽKY
* ORGANICKÉ EXTRAKTY Z ČERNÉHO A ZELENÉHO ČAJE: mají antioxidační a anti-age účinky, vyživují, hydratují a regenerují vlasy do hloubky.
Způsob použití: naneste fluid do dlaní a vetřete do vlhkých vlasů. Rovnoměrně fluid rozčešte po celé délce vlasů a pomoci kartáče a fénu upravte do požadovaného účesu. Namočením vlasů se fluid znovu aktivuje.


+ ZDARMA

1x Luxina ŠAMPON proti padání vlasů s komplexem Serenoa Repens 400 ml, kód: 1045
Jemně čistí, respektuje rovnováhu mužské vlasové pokožky a vlasů, které mají tendenci vypadávat. Složení je obohaceno o Serenoa Repens (palma plazivá), vitamíny B6 a PP působí proti miniaturizaci vlasových váčků a prodlužuje tím jejich životnost.
Aktivní složky:
Serenoa Repens látka, která zpomaluje 5alfa-reduktázy a přeměnu testosteronu (HT) na DHT, odpovědného za Androgenetickou alopecii.
Způsob použití: naneste na vlhké vlasy, jemně masírujte a nechejte 3 minuty působit. Pečlivě opláchněte a dle potřeby opakujte. Pokračujte v péči s aplikací Luxina tonikum proti padánía dále ve stylingu.