Neohodnoceno

Akce 2+1 Evolution Šampon MILK, balzám PROTEINE +ZDARMA Maska MIELE medová

Akční SET Evolution 1x šampon MILK 1L, 1x balzám PROTEINE 1L +ZDARMA Maska MIELE medová 1L

Skladem
Kód: AKCE/EV2
Značka: Evolution
1 122 Kč –33 % 748 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Barvené vlasy, Poškozené vlasy
Účinek: Regenerace poškozených vl., Posilující
ok 1 22 ev 1
Akce
1 122 Kč –33 %

AKCE 2+1

1x Evolution Šampon MILK mléčné proteiny, pro barvené a suché vlasy 1000 ml, kód: 2712
Šampon regenerační a zjemňující s mléčnými proteiny, pro vlasy suché, matné, oslabené z častých chemických úprav především z odbarvování nebo trvalé. Díky svému složení vlasy chrání, regeneruje a hydratuje, navrací jim přirozenou hebkost a lesk.
Způsob použití: účinně působí, jestliže vypláchnete vlasy vlažnou vodou, šampon nanesete dlaněmi rovnoměrně na vlasy a masírujte. Poté vlasy důkladně opláchněte a dle potřeby opakujte.

1x Evolution Balzám PROTEINE proteiny pro suché a poškozené vlasy 1000 ml, kód: 2719
Kondicionér s proteiny pro vlasy suché a zničené. Proteiny obsaženy v kondicionéru dodávají vlasům vitalitu a hebkost, nezatěžuje, vlasy jsou po aplikaci vzdušné a lehké. Dodává elastičnost a tak jsou vlasy hedvábné a lehce se rozčesávají. Působí antistaticky.
Způsob použití: po umytí vlasů šamponem vmasírujte balzám do vlhkých vlasů, nechejte působit pár minut a důkladně vypláchněte vlažnou vodou, poté pokračujte v dokončení účesu.

+ ZDARMA

1x Evolution Maska MIELE med, pro slabé a matné vlasy 1000 ml, kód: 2728
Maska s obsahem medu a mateří kašičky pro vlasy slabé a bez lesku. S vysokým obsahem výživných regeneračních látek. Pravidelné používání dodává energii chemicky poškozeným vlasům, nebo vlasům, na které nepříznivě působí přírodní vlivy. Mateří kašička a med regenerují vlasy a navrací jim jejich přirozený lesk a vitalitu.
Způsob použití: aplikujte masku po šamponu, vmasírujte ji na celé délky, nechejte 2-3 minuty působit, neboť obsahuje složky, které mají blahodárné účinky. Poté důkladně vypláchněte vlažnou vodou a pokračujte v dokončení účesu.