Neohodnoceno

Akce 2+1 Cotril ICY BLOND šampon 300ml, balzám 250ml +ZDARMA Warm Cuddle balzám na rty

Akční set Cotril pro ledovou blond, zlepšuje efekt blond vlasů a současně zajišťuje zářivost barvy. S výtažky kaviáru

Skladem
Kód: AKCE/CL239
Značka: Cotril
1 154 Kč –22 % 895 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Blond, šedivé vlasy
Účinek: Neutralizace žlutých tónů
cl 1 24 icy
Akce
1 154 Kč –22 %

Akční SET Cotril ICY BLOND obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

1x Cotril ICY BLOND Purple Fialový šampon pro časté mytí a pro ledovou blond 300 ml, kód: 6373  
Šampon pro časté mytí, který díky nižší koncentraci fialového pigmentu pomáhá kadeřníkovi vyrovnat lehké teplé odlesky blond, odbarvených nebo šedivých vlasů. Jeho složení zdokonaluje blond barvu se zachováním studeného tónu. Posiluje vlasové vlákno a dodává vlasům zářivý a zdravý vzhled. Složení s fialovým pigmentem umožňuje okamžité působení proti žlutým tónům, neutralizuje nežádoucí teplé odlesky a zdůrazňuje přirozené odlesky blond vlasů, kterým dodává elegantní studený a rozjasňující efekt. VÝHODY: posiluje vlasové vlákno a vyrovnává odlesky na blond, odbarvených nebo šedivých vlasech
Způsob použití: naneste na mokré vlasy a emulgujte. Nechte působit 1-5 minut v závislosti na požadovaném výsledku a opláchněte. V případě potřeby opakujte. Používejte ochranné rukavice.

1x Cotril ICY BLOND Purple Fialový balzám s lehkým pigmentem pro ledovou blond 250 ml, kód: 6376 
Balzám s lehkou koncentrací fialového pigmentu je ideální pro použití společně se šamponem Icy Blond pro vyvážení a neutralizaci teplých odlesků blond, odbarvených nebo přirozeně šedivých vlasů. Vlasům dodává studený nádech a přirozený vzhled, zaručuje zářivost a rovnoměrný výsledek. Složení s fialovým pigmentem umožňuje okamžité působení proti žlutým tónům, neutralizuje nežádoucí teplé odlesky a zdůrazňuje přirozené odlesky blond vlasů, kterým dodává elegantní studený a rozjasňující efekt. VÝHODY: pro vyvážení a neutralizaci teplých odlesků, zaručuje zářivost a rovnoměrný výsledek
Způsob použití: naneste na vlhké šamponem umyté vlasy, balzám rovnoměrně rozprostřete na celé délky pomocí hřebenu/kartáče a nechte působit 3/5 minut (kontrolovaný proces) v závislosti na požadovaném výsledku a opláchněte. Používejte ochranné rukavice.

+ ZDARMA

1x Cotril Balzám na rty Warm Cuddle hydratační s jemnou a krémovou texturou 10 ml, kód: 60550  
Nejlepší spojenec pro ochranu rtů a pro neodolatelně svůdné rty! Hýčkejte své rty s voňavým balzámem značky Cotril Warm Cuddle „vřelé objetí“ - jemné tóny borůvek a kosatce rty pohladí a poskytnou jim příjemné pohodlí. Rty perfektně hydratuje a chrání. Cotril Vánoce 2023.
» Exkluzivní receptura zaručuje:
» Intenzivní hydrataci
» Hloubkovou výživu
» Překvapivé zjemnění
» Bezkonkurenční ochranu
Vůně:
» Horní tóny: jahoda / malina / borůvka
» Tóny srdce: ananas / fialky / kosatec
» Základní tóny: vanilka / bílé pižmo / mandle

COTRIL ICY BLOND
Kompletní péče pro blond, zesvětlené a přirozeně šedivé vlasy, díky svému inovativnímu složení je možné pomocí této péče přispět k neutralizaci teplých žlutých a žlutooranžových odlesků a posílení odbarvených a poškozených vlasů. ICY BLOND zlepšuje efekt blond vlasů a současně zajišťuje dlouhodobou zářivost barvy a zachovává vlasy zdravé! Speciální FIALOVÝ PIGMENT obsažený v řadě ICY neutralizuje žluté odlesky s cílem dosáhnout jedinečné a dokonalé blond.