Neohodnoceno

Akce 2+1 Cotril COLOR Pro barvené krásky a zářivé vlásky

Cotril COLOR maska 200ml, olej 100ml +ZDARMA šampon 300ml. Napomáhá udržet stabilitu barvy, zvýrazňuje lesk a intenzitu

Skladem
Kód: AKCE/CL50
Značka: Cotril
1 250 Kč –23 % 967 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Barvené vlasy
Účinek: Ochrana barvy
cl 6
Akce
1 250 Kč –23 %

Akční SET COTRIL obsahuje: 

1x Cotril COLOR CARE Maska pro vlasy barvené a chemicky upravované, 200 ml, kód: 6626  
Intenzivní maska pro vlasy barvené a chemicky upravované. Obsažená mikro emulze vytváří ochranný film okolo vlasů, napomáhá udržet stabilitu barvy, zvýrazňuje lesk a intenzitu. AKTIVNÍ SLOŽKY: vitamín E: antioxidační, ochranný, posilující a hydratační. Lněný olej: vyživující, ochranný, uzavírá vlasové šupinky. Výtažky pomeranče: antioxidační, ochranný, udržuje stabilitu barvy, zvýrazňuje odstín.
Způsob použití: naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Nechejte působit 3-5 minut a pečlivě opláchněte.

1x Cotril COLOR CARE Suchý olej pro vlasy barvené a chemicky upravované 100 ml, kód: 6631  
Cotril COLOR CARE Oil. Suchý olej vytvořený pro dodání intenzity a zvýraznění odstínu barvených a chemicky upravovaných vlasů. Chrání před vymýváním barvy, vysoce hydratační, napomáhá rozčesávání, chrání před negativními atmosférickými vlivy a před UVA a UVB paprsky.
AKTIVNÍ SLOŽKY: vitamín E: antioxidační, ochranný, posilující a hydratační. Lněný olej: vyživující, ochranný, uzavírá vlasové šupinky. Výtažky pomeranče: antioxidační, ochranný, udržuje stabilitu barvy, zvýrazňuje odstín.
Způsob použití: naneste 1 nebo 2 dávky na vlhké nebo suché vlasy. Neoplachujte a pokračujte v úpravě.

+ ZDARMA

1x Cotril COLOR CARE Šampon pro vlasy barvené a chemicky upravované, 300 ml, kód: 6620
Šampon pro vlasy barvené a chemicky upravované. Šetrně čistí, rozplétá a hydratuje, napomáhá uzavření vlasových šupinek a udržuje dokonale celistvou a zářivou barvu. AKTIVNÍ SLOŽKY: vitamín E: antioxidační, ochranný, posilující a hydratační. Lněný olej: vyživující, ochranný, uzavírá vlasové šupinky. Výtažky pomeranče: antioxidační, ochranný, udržuje stabilitu barvy, zvýrazňuje odstín.
Způsob použití: naneste na vlhkou vlasovou pokožku a jemně masírujte, dokud nevytvoříte hustou pěnu. Pečlivě opláchněte a dle potřeby opakujte.