Neohodnoceno

Akce 1+1 Cotril BEACH SET šampon, maska, mléko ve spreji +ZDARMA Instant Water 15ml

Akční SET obsahuje 1x BEACH SET šampon, maska, mléko ve spreji +ZDARMA 1x Instant Water s okamžitým hydratačním a vyživujícím účinkem

Skladem
Kód: AKCE/CL70
Značka: Cotril
1 474 Kč –13 % 1 269 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Vlasy vystavené slunci, Pro všechny typy vlasů
Účinek: Ochrana vlasů před sluncem, 2v1, Solární filtr
Období: Slunečné období
cl beach1
Akce
1 474 Kč –13 %

SET Cotril BEACH obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

1x Cotril BEACH SET šampon, maska, mléko ve spreji, kód: 6389
Set 3 produktů (šampon 300ml, maska 2000ml, mléko ve spreji 150ml)

+ ZDARMA 

1x Cotril BEACH Instant Water s okamžitým hydratačním a vyživujícím účinkem 15 ml, kód: 6395
Instant Beauty Water - Během léta jsou vlasy kvůli mořské soli, chlóru z bazénů, častému mytí a dlouhému vystavení slunečním paprskům obzvláště neukázněné, krepaté a citlivé... a potřebují opravdovou vzpruhu krásy! To je důvod, proč Cotril představuje INSTANT BEAUTY WATER, novou vodu pro snadné rozčesávání vlasů s okamžitým hydratačním a vyživujícím účinkem. Opravdový klenot, který aplikujeme po slunění v rámci vlasové očisty, nebo jej můžeme použít samostatně, nebo také v kombinaci s ostatními produkty řady BEACH pro posílení vyživujícího efektu, v závislosti na typu struktury vlasů. 
- Díky svému hloubkovému a okamžitému působení, obohacenému o rostlinný glycerol a další aktivní složky typické pro Cotril Beach, umožňuje tato inovativní „voda“ po sluneční expozici během několika málo okamžiků dodat suchým a citlivým vlasům mimořádnou hebkost a oslnivý jas. Pro snadno rozčesatelné a lehce upravitelné vlasy, dokonce i u moře. 
-  Ale to není vše! Při použití v synergii s ostatními produkty z řady Beach, zaručuje posilující efekt, který výrazně zvyšuje a zesiluje účinnost následně aplikovaných produktů, tzv. BOOSTER EFEKT.
Způsob použití: pro normální, krepaté a těžko rozčesatelné vlasy zařaďte do své rutinní letní péče o vlasy jednu ampuli týdně. Vaše vlasy pak budou po celé léto snadno rozčesatelné a upravitelné!
PRO LEPŠÍ KONDICI A PODDAJNOST
» Pro jemné, citlivé a poškozené vlasy: po umytí vlasů šamponem Cotril Beach ponechejte Instant Beauty Water na citlivých partiích vlasů působit po dobu 1 minuty. Následně opláchněte a poté do ručníkem vysušených vlasů aplikujte solární mléko Cotril Beach. Vyživující účinek bez oplachu je podpořen synergií s dříve aplikovanou vodou Instant Beauty Water. Vlasy jsou viditelně jemné, lesklé a snadno se rozčesávají.
» Pro středně hrubé až hrubé vlasy, které jsou obzvláště krepaté a dehydratované: po umytí vlasů šamponem Cotril Beach ponechejte vodu Instant Beauty Water na citlivých partiích vlasů působit po dobu 1 minuty. Poté vlasy NEOPLACHUJTE a aplikujte solární masku Cotril Beach pro posílení účinku masky. Tato péče poskytuje vlasům intenzivní hebkost, hydrataci a lesk a pomáhá uzavřít kutikulu.